KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243277
nr 1524 3277
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, figurer. Olja på duk, 80x63 cm, yttermått inklusive ram: 96x80 cm
Kondition: slitage, skadad duk
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:33:49
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)